خوش آمدید — امروز شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
مشاهده خبر

در جلسه ای با حضور مدیران آژانس های هواپیمایی مطرح شد/ بررسی راهکارهای برقراری مجدد پروازهای فرودگاه سهند

تاریخ ارسال: پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵
کد: 1006497
بازدید: 250

روز چهارشنبه مورخ 17/6/95 در جلسه ای با حضور مدیران آژانس های هواپیمایی و مسافرتی شهرستان های مراغه، بناب، عجب شیر و میاندوآب راهکارهای برقرای مجدد پروازهای فرودگاه سهند بررسی شد.

در ابتدای این جلسه محمد حاجی پور رئیس فرودگاه سهند ضمن تاکید بر اهمیت و جایگاه فرودگاه سهند در توسعه و آبادانی منطقه گفت: یکی از مهم ترین ماموریتهایی که بر عهده بنده گذاشته شده است بررسی راهکارهای ممکن و تلاش برای برقراری مجدد پروازهای فرودگاه سهند است که این امر مهم نیازمند همکاری و مشارکت کلیه مسئولین منطقه ، نهادها و ارگانهای دخیل در این امر است که در این میان نقش آژانسهای هواپیمایی بسیار پررنگ است.

وی افرود: در سفر اخیر مقام عالی وزارت راه و شهرسازی برخی از مهم ترین موانع برقرای پروازها در این فرودگاه مانند تملک اراضی و راه اندازی ایستگاه سوخت رسانی بررسی گردید و اهتمام مدیرکل فرودگاه های استان و هم چنین مسئولین منطقه برای برطرف نمودن هرچه سریعتر این موانع است.

در ادامه جلسه مدیران آژانس های هواپیمایی به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند که در نهایت تصمیماتی مانند انجام پروازها به روزها و ساعات مناسب ، تلاش برای ایجاد Base پروازی در فرودگاه سهند، تلاش برای بازگرداندن اعتماد عمومی مردم منطقه و اختصاص تعداد صندلی های مساوی برای تمامی    شهرستان های منطقه اتخاذ گردید.

در ادامه حاضرین با حضور در محل پروژه های فرودگاه سهند از جمله پروژه احداث جایگاه سوخت رسانی از وضعیت این پروژه ها بازدید کردند.