خوش آمدید — امروز شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶
مشاهده خبر

گرامیداشت روز جهانی مراقبت پرواز در فرودگاه سهند

تاریخ ارسال: شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵
کد: 1006715
بازدید: 255

روز شنبه مورخ 95/8/1 بمناسبت روز جهانی مراقبت پرواز ، مراسمی با حضور رئیس فرودگاه سهند، فرماندهان پلیس وسپاه حفاظت هواپیمایی، امام جماعت، معاون و کارکنان برج مراقبت پرواز فرودگاه سهندبرگزار گردید.

این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام ا.. مجید آغاز و سپس رئیس فرودگاه سهند با عرض خیر مقدم و تبریک روز جهانی مراقبت پرواز و روز ملی آمارو برنامه ریزی به حضار گرانقدر، طی سخنانی از زحمات و تلاشهای صادقانه تمامی کنترلرهای مراقبت پرواز فرودگاههای استان علی الخصوص از کنترلرهای مراقبت پروازفرودگاه سهند تشکر و قدردانی نموده و برای تمامی خدمتگزاران صادق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برای پیشبرد میهن اسلامی مان آرزوی موفقیت نمودند.

حاجی پور کنترلرهای مراقبت پرواز رابعنوان حافظان فضای کشور یاد کرد و گفت: مراقبت پرواز یکی از مشاغل سخت و پرمسئولیت دنیاست و تلاشگران این عرصه  با از خودگذشتگی و تعهد توانسته‌اند نقش بسزایی در پویایی صنعت هوایی داشته باشند.

وی افزود: کنترل ترافیک هوایی یک حرفه،هنرومهارت است و باعشق گره خورده است که الحمدوالله کنترلرهای مراقبت پروازفرودگاه سهند از آن درایت، هوشیاری وتوانمندی کافی برخوردار هستند.

در ادامه کوزه چی معاون فرودگاه سهند در سخنانی ضمن تشکر از رئیس فرودگاه به جهت حضور در جلسه ، گزارشی از عملکرد اداره مراقبت پرواز در شش ماهه گذشته ارائه نمودند.

 مراسم با اهدای لوح تقدیر به همکاران برج مراقبت پرواز فرودگاه سهند خاتمه پذیرفت.