خبر خبر

پيام تبريک اميرمکري به مناسبت سالروز تاسيس شرکت فرودگا‌ه ها/ درخت 30 ساله اي که هر روز بالنده تر در مسير اعتلا قرار گرفته است
رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران با صدور پيامي يکم تيرماه، سالروز تأسيس شرکت را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت فروگاه ها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری در این پیام آورده است: « یکم تیرماه تداعیکننده تلاش جمعی از بزرگان و جامعه متخصصان صنعت هوایی و فرودگاهی کشور برای تاسیس شرکت فرودگاهها است؛ کسانیکه با استفاده از ظرفیتها و توانمندیهای خود و بنابر ضرورت توسعه خدمات هواپیمایی در نگاه مردم، در جهت توسعه و رونق صنعت هوایی و اقتصاد کشور گام برداشتند. این نهال کوچک اکنون به درختی ۳۰ ساله بدل شده و هر روز با تلاش کارکنان خدوم خود، بالندهتر و پربارتر در مسیر رشد و اعتلا قرار گرفته است.»

مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران افزوده است: «در طول این سالها شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در سایه برنامهریزی علمی برای ارتقای سطح ایمنی و کیفیت خدمات با رعایت قوانین، استانداردهای ملی و بینالمللی حاکم بر صنعت هوانوردی و فرودگاهی و همچنین توجه به فناوریهای جدید در جهت توسعه ظرفیت‌‌های فرودگاهی و افزایش رضایت مشتریان صنعت هوایی کشور گام برداشته است.

امروز در حالی سالروز تأسیس شرکت را پاس میداریم که، بویژه در سالهای اخیر، به فضل الهی و به برکت همراهی و راهبری اعضای محترم هیات مدیره، معاونان، مدیران و کارکنان، تمام اهتمام و تلاش‌‌مان در راستای ساماندهی امور، تقویت و تحکیم زیرساختها، بهبود عملکرد و برداشتن گامهای بلندتر برای احیای نام صنعت هوایی ایران و دستیابی به جایگاه واقعی آن بوده است و بر این باوریم که تحقق این مهم جز با مشارکت، انسجام و همگرایی، همراهی و همدلی تکتک همکاران عزیزمان میسر نشده و نخواهد بود.

اینجانب سیامین سالگرد تاسیس شرکت که مصادف با ولادت با سعادت امام علیابن موسیالرضا(ع) میباشد را تبریک گفته و امیدوارم با تلاش و کوشش مضاعف و با همدلی و وفاق بتوانیم گامهای موثرتری در تحقق برنامهها، اهداف و ماموریتهای شرکت برداریم. باشد که به بلندای نام شریف میهن، در این مسیر روزگارانی درخشان را رقم بزنیم.»

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط